basket
بازگشت به بالا

توضیحات گارانتی

صفحه اصلی > توضیحات گارانتی

برترین کاربران


1

اسد زرنوشه

با 0 امتیاز
2

QuentinRobby

با 0 امتیاز
3

qhhpxvwm 1

با 0 امتیاز

عضویت در خبرنامه


برای دریافت خبرنامه ، ایمیل خود را وارد نمایید :

اخبار و تازه ها

اچ پی Envy x360 با پردازنده FX-9800P از راه می رسد

تنها چند ساعت پس از معرفی نسل هفتم پردازنده توسط AMD، شرکت اچ پی تصمیم گرفت لپتاپ خود را با جدیدترین ...

فروش استیم کنترلر به 500 هزار دستگاه رسید

شرکت والو در سال 2015 کنترلر استیم را عرضه و حال به گفته این کمپانی میزان فروش آن به 500 هزار دستگاه ...

به هنگام خرید کالاهای رم , اس اس دی و هارد دیسک از  گارانتی گروه مهندسین تخت جمشید از موجود بودن بار کد شناسایی کالا که تاریخ پایان گارانتی و شماره تلفن مرکز خدمات در آن درج شده است در کنار هولو گرام شرکت مطمئن گردید. در غیر اینصورت این شرکت در صورت نبود هر یک از برچسب های ذکر شده روی کالا از دادن خدمات گارانتی معذور خواهد بود.

 

                                                                                             

 

 گروه مهندسین تخت جمشید به منظور حمایت از مشتری و جلوگیری از سوء استفاده افراد متقلب و سودجو از جعل هولوگرام اقدام به راه اندازی سامانه پیامکی نموده است که کلیه کاربران از این پس میتوانند به منظور آگاهی از اصل بودن کالا و تاریخ پایان گارانتی شماره سریال قطعه گارانتی شده را به شماره سامانه موجود روی برچسب سامانه مطابق  شکل نمایش داده شده پیامک نمایند و پس از گذشت چند ثانیه از اصالت قطعه خود مطلع شوند .

 

 

گارانتی محصولات گروه مهندسین تخت جمشید:        

 

1- گارانتی محصولات کرسیر یا کورسیر:

 

1-1-گارانتی  Ram یا همان ماژولهای حافظه : دارای گارانتی life time  میباشد ولی به علت عدم تعریف life time در بحث گارانتی, گروه مهندسین تخت جمشید اینگونه کالاها را با هفت سال گارانتی تعویض عرضه مینماید و نشان گارانتی گروه مهندسین تخت جمشید برای این گونه کالاها, هولوگرام و بارکد شناسایی کالا کنار همدیگر می باشند.

1-2-گارانتی PSU یا همان منبع تغذیه : گروه مهندسین تخت جمشید پاورهای سری CX&CS &VS را با سه سال گارانتی تعویض, سری RM را با پنج سال گارانتی تعویض و سری AX&HX را با هفت سال گارانتی تعویض به مشتریان خود عرضه مینماید.

1-3-گارانتی Cooling یا همان خنک کننده های Cpu: گروه مهندسین تخت جمشید تمامی سریهای Hydro   را با پنج سال گارانتی تعمیر و تعویض به مشتریان خود عرضه مینماید.

1-4-گارانتی SSDیا همان هاردیسکهای بدون دیسک:تمامی SSD ها دارای سه سال گارانتی تعویض به غیر از سری Neutron  که دارای پنج سال گارانتی تعویض میباشد و نشان گارانتی گروه مهندسین تخت جمشید برای این گونه کالاها, هولوگرام و بارکد شناسایی کالا کنار همدیگر می باشند.

1-5-گارانتی Case یا همان اطاقک سیستم: تمامی کیسهای کامپیوتر با دو سال گارانتی به مشتریان عرضه میگردد.

1-6- دیگر محصولات Corsair  از قبیل ماوس , کیبرد, هدست از گارانتی تعویض دو سال برخوردار خواهند بود.

 

2-    گارانتی محصولات Esonic ایسونیک:

 

2-1-گارانتی MotherBoard:اینگونه کالاها دارای یکسال خدمات تعویض و تعمیر گروه مهندسین تخت جمشید میباشند.

2-2-گارانتی VGA یا همان کارتهای گرافیک: به منظور اطمینان دادن به مشتری از کیفیت کالا گروه مهندسین تخت جمشید اینگونه کالاهارا با سه سال گارانتی تعویض و تعمیرارائه مینماید.

2-3- گارانتی All in one: به لحاظ بالا بودن کیفیت این محصول, گروه مهندسین تخت جمشید اینگونه کالاهارا با 3 سال گارانتی تعویض و تعمیر در بازار عرضه مینماید.

 

 نمونه کالای گارانتی شده

 گروه مهندسین تخت جمشید دوست و حامی شما