basket
در حال حاظر این بخش راه اندازی نشده است .
پیام جدید!
بازگشت به بالا

صفحه اصلی > درباره برند یوریکا Eureka

برترین کاربران


1

Mohammad Kazemi

با 0 امتیاز
2

اسد زرنوشه

با 0 امتیاز
3

امیرحسین گچکار

با 0 امتیاز

عضویت در خبرنامه


برای دریافت خبرنامه ، ایمیل خود را وارد نمایید :

اخبار و تازه ها

1398/01/05

فروش اقساطی(بالای 10 میلیون)صندلی های اداری و مدیریتی DXRACER

شرایط اقساط و باز پرداخت طرح مولود مهر:
- فروش اقساطی محصولات دی ایکس ریسر با سود 18%
- ...
1398/01/19

فروش اقساطی (بالای 10 میلیون) صندلی های گیمینگ DXRACER

شرایط اقساط و باز پرداخت طرح مولود مهر:
- فروش اقساطی محصولات دی ایکس ریسر با سود 18%
- ...

 

شرکت یوریکا ارگونومیک براساس یک اصل کلی تاسیس شد: بدن انسان برای تحرک طراحی شده است.

متاسفانه مردم به میزانی که میتوانند یا می بایست تحرک ندارند، بخصوص هنگام کار یا فعالیتهایی که بصورت نشسته پشت میز انجام میدهند.

بنیانگذار این شرکت از لوح نماد ایالت کالیفرنیا و شعار آن «یوریکا!» (به زبان یونانی یعنی یافتم!)  الهام گرفته است. این کلمه که هنگام کشف معادن طلا در دوران  تب طلای قرن نوزدهم فریاد زده میشد (به تقلید از ارشمیدس) شعار رسمی ایالت کالیفرنیاست.

او میگوید باید به مردم کمک کنیم تا در حین انجام فعالیتهای پشت میز،  بهتر بنشینند و بیشتر تحرک داشته باشند، باید  با ارائه بهترین محصولات ارگونومیک برای مصرف کنندگان ارزشی را قائل باشیم که شایسته آن هستند.

 

 

چرا یوریکا ؟

 فعالیت براساس تعریف جهانی کیفیت

یوریکا ارگونومیک با ساختار ویژه فرایند تولید از سالها پیش اقدام به ارائه محصولاتی ساخته شده از بهترین مواد اولیه با ملاحظات ایمنی ومحیط زیست نموده است. تستی موسوم به زندگی پرشتاب و تجزیه و تحلیل فوق دقیق داده های گوناگون  تضمین کیفیت محصولات یوریکاست. یوریکا مفتخر است که SGS ارائه‌دهنده جهانی خدمات بازرسی و نظارت بر کیفیت و صدور گواهینامه کیفیت، این برند را به عنوان یکی از برترین برندهای پیشرو در ارائه بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی تشخیص داده است.

 

 

 

 

تامین سلامتی در سطح معیارهای جهانی و ایمنی درمحیط کار و زندگی مبنای استانداردهای ماست.

 

استاندارد CARB Pase 2

گواهی نظارت بر انتشار فرمال‌دهیدرید برای تولید مصنوعات ترکیبی چوب و فلز.

 

 

 

استاندارد  ASTM F963-07

ساز و کار نظارتی وزارت بازرگانی امریکا یکی از سختگیرترین استانداردهای امنیت مصرف کننده و بطور تخصصی ایمنی لوازم مرتبط با بازی.

 

 

 

استاندارد Proposition 65

یکی از بالاترین استانداردهای حفاظت از محیط زیست در ایالات متحده امریکا.

 

 

 

 

 

استاندارد EN71-3

کمیته اروپایی نظارت بر استانداردها، گواهی رعایت اصول و دستورالعملهای اتحادیه اروپا برای ایمنی محصولات مرتبط با بازی.

 

 

 

 

 

 

تولید هوشمند در رده جهانی

مشتریان همیشه  میتوانند از یوریکا انتظار ارائه عالیترین سطح محصولات و خدماترا داشته باشند. زیرا فرایند تولید هوشمند به ما این امکان را میدهد تا همواره نظارت دقیق و موثری بر چرخه تولید محصولات و کنترل قیمت فروش  آنها داشته باشیم. این شرکت همزمان با تولید محصولات فرایند نظارت و کنترل کیفی و استخراج و تحلیل انواع داده ها را بطور مداوم در دستور کار خود دارد. سرتاسر این عملیات و فرایندها بطور کامل در تاسیسات متعلق به یوریکا انجام میشود.بنابراین ما میتوانیم بطور مرتب فرایند تولید خود را برای حداکثر بازدهی ممکن بهینه سازی نماییم که این امر مستقیما تبدیل به سطح کیفیت و ارزش محصولات یوریکا میشود.

 

 

 

 

تیم یوریکا با بیش از 20 سال تجربه تولید تجهیزات پیشرفته هم اکنون با بهره گیری از خط تولید هوشمند خود از لحاظ کیفیت محصولات و ایمنی کامل کاربری در تولید میز ارگونومیک در جایگاه نخست جهانی ایستاده است. یک تیم متخصص تحقیق و توسعه، مشتمل بر بیش از 100 مهندس و طراح که سالهای متمادی را صرف بهبود و ارتقاء این خط تولید نموده اند. آنها بطور مرتب روی کیفیت و نحوه فرآوری مواد اولیه و به کارگیری ایمن ترین روشها مطالعه میکنند. بخشی از ابزارهای تحقیقاتی مرتبط با آزمودن عمرکارکرد محصولات است تا از دوام و ماندگاری محصول و حفظ کیفیت ارگونومیک آن اطمینان کامل حاصل شود. همچنین بعنوان یک روند ثابت و مستمر، ترکیبات شیمیایی و فرایند عمل آوری ملزومات اولیه را منطبق با دستورالعملهای بسیار دقیق و سختگیرانه تحت مطالعه ونظارت قرار میگیرد.