basket
بازگشت به بالا

صفحه اصلی > مقالات کاربران

برترین کاربران


1

اسد زرنوشه

با 0 امتیاز
2

QuentinRobby

با 0 امتیاز
3

qhhpxvwm 1

با 0 امتیاز

عضویت در خبرنامه


برای دریافت خبرنامه ، ایمیل خود را وارد نمایید :

کلمات کلیدی

مشخصات سیستم مناسب برای گیمینگ

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 692 بازدید )
سیستم مناسب برای گیمینگ موضوعی است که در بسیاری از اوقات ذهن گیمرها را درگیر می کند، البته بیشتر گیمرها بودجه مناسبی برای خرید سیستم مناسب ندارند؛ اما دلیلی نمی شود که دنبال یک سیستم مناسب نباشند بلکه این حس در آنها وجود دارد که همیشه به دنبال یک سیستم با کیفیت برای اجرای بازی های محبوب و جدید باشند، بر برخی نیز تجربه بازی با کیفیت بالای تصویر و جزئیات گرافیکی بسیار مهم و حیاتی است .
به همین ...

امکان ریکاوری فایل‌ از هارد اس‌اس‌دی‌ اکسترنال

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 471 بازدید )
شاید بارها شنیده باشید که وقتی فایلی از روی هارد اس اس دی اکسترنال  پاک شده دیگر امکان بازگردانیدن یا ریکاوری آن وجود ندارد، اما لازم است بدانید این موضوع تنها درباره درایوهای هارد اس اس دی (هارد ssd) داخلی یا اینترنال صدق می کند، فلش های یو اس بی و هارد اس اس دی اکسترنال مصونیتی در برابر بازیابی اطلاعات ندارند.
این بدان معنا است که دیگر جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت و شما می توانید ...

برتری هارد اس اس دی نسبت به HDD

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 543 بازدید )
در مورد برتری هارد اس اس دی نسبت به HDD باید گفت که کاربر قصد چه نوع استفاده ای را از هارد دارد و یا میزان بودجه در نظر گرفته شده برای هارد به چه میزان است؛ اگر بوت شدن سریع سیستم و عملکرد بهتر آن حتی با در نظر گرفتن قیمت بالای آن را بخواهید مطمئنا هارد اس اس دی بهترین انتخاب است و با اعتماد کامل می توان گفت در وضعیت بهتری نسبت به اچ دی دی واقع شده است.
همان طور که می دانید هارد اچ دی ...

ارگونومیک

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 219 بازدید )
ارگونومیک  از دو لغت یونانی ارگون به معنار کار و نوموس به معنی قانون گرفته شده و اصطلاحا به معنی انطباق کار برای افراد از طریق طراحی وظیفه و روش ها و نیز انطباق افراد با کار از طریق استفاده از چیدمان روش های صحیح می باشد، در کل علمی است که ابزار و لوازمی را برای سلامت فیزیکی بدن انسان طراحی می کند، معمولا وقتی بدن انسان درد می گیرد که در یک حالت بدی قرار گیرد.
به عنوان مثال زمانی که در ...

صندلی کامپیوتر طبی

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 1210 بازدید )
صندلی کامپیوتر طبی جزو وسایلی است که لزوم استفاده از چنین صندلی برای کاربر به منظور تامین سلامت بدن بسیار لازم و ضروری است. فردی که به مدت طولانی از کامپیوتر استفاده می کند در وهله اول لازم است از صندلی کامپیوتر طبی استفاده کند تا دچار دردهای ناشی از کمر، ستون فقرات نشود. صندلی بسته به اینکه در کجا مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای قابلیت هایی باشد.
به عنوان مثال صندلی کامپیوتر طبی ...

میز اداری

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 419 بازدید )
ویژگیهایی که یک میز اداری باید داشته باشد به شرح زیر می باشد:
وقتی به میز اداری اشاره میکنیم ناخود اگاه میز اداری مدیریت به ذهن ما خطور میکند در ذهن دیگران یک میز اداری جذاب و مدرن و راحت میتواند یکی از نشانه های یک مدیر موفق و قدرتمند در یک سازمان باشد امروزه میزهای اداری مدن با طرح ها و رنگهای مختلف  در انواع مختلف وبا کیفیتهای متفاوت در دسترس می باشد.
در انتخاب یک میز اداری علاوه ...

صندلی ارگونومی

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 656 بازدید )
صندلی ارگونومی جزو صندلی گیمینگ نسل جدید است که از طراحی خاص و منحصربفردی برخوردار است. اصلی ترین وظیفه و کارکرد صندلی ارگونومیک طراحی ابزار و وسایلی برای سلامت فیزیکی بدن انسان است. افرادی که در شرکت ها و ادارات مختلف کار می کنند مجبور هستند ساعت های متمادی بر روی صندلی بنشینند که اگر از صندلی مناسبی استفاده نکنند ستون فقرات بدنشان با مشکل جدی مواجه می شوند.
البته در اینجا علم ارگونومیک ...

میز کامپیوتر

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 304 بازدید )
امروزه کامپیوتر جز لاینفک زندگی ما شده است به نحوی که حجم چشمگیری از فعالیتهای ما به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط آن انجام میگردد به طبع بدین لحاظ در طول روز ساعات زیادی را در پشت میز کامپیوتر و میز گیمینگ صرف میکنیم به طور طبیعی كار و فعاليت، با گذشت زمان، با فرسودگي فزاينده همراه است و اگر ما با استفاده نادرست از ابزارها به اين روند فرسودگي سرعت ببخشيم يا آن را تشديد كنيم، به طور قطع عمر كاري ...

صندلی اداری

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 469 بازدید )
صندلی اداری باید قابلیت های خوبی برای راحتی استفاده کننده داشته باشد تا بتواند برای مدت طولانی قابل نشستن باشد، مخصوصا در ادارات یا سازمان ها که بیش از هشت ساعت بر روی صندلی اداری نشسته می شود چنانچه مناسب نباشد مطمئنا آسیب هایی به ناحیه کمر وارد خواهد کرد.

 
همان طور که از نام صندلی اداری برمی آید به صندلی هایی که مخصوص ادارات طراحی و تولید می شود صندلی اداری گفته ...

صندلی طبی

نام کاربر : مهنیا قاسمی
( 581 بازدید )
صندلی طبی از جمله صندلی های بسیار راحت و مناسب برای افرادی است که با دردهای ناشی از زانودرد، کمردرد، پادرد سروکله می زنند. البته در برخی مواقع با وجود استفاده فرد از صندلی طبی و صندلی ارگونومیک باز هم دچار دردهایی در ناحیه کمر می شود، به این دلیل است که فرد یاد نگرفته بر روی صندلی درست بنشیند و همین باعث ناراحتی وی می گردد.
صندلی‌ های طبی علاوه بر ظاهر و شکل زیبا از نظر پزشکی ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...